Reference rodičů

Na této stránce si můžete přečíst refernce rodičů dětí, které navštěvovaly nebo navštěvují naší školku.

Publikováno 29.10.2014

11 komentářů

 • Hana Javůrková napsal:

  Školičce Srdíčko já musím velmi poděkovat!!!!Syn chodil do státní školky, měl veliké problémy s nemocností a psychicky školku velmi špatně snášel, po dohodě s dětskou lékařkou,jsem tedy Jonáše ze školky vzala zpět domů.Po dvou měsících doma, jsem náhodou přišla na školku Srdíčko v Kněževsi a mohli jsme se přijed podívat.Ochota,laskavost a Jonášovi se v Srdíčku moc zalíbilo a od té doby byl ve školce moc rád.Dneska máme doma školáka už ve 4 třídě a se školku už podruhé pojede na tábor, prostě školičku Srdíčko jenom doporučuju!!!! a děkuju

 • Monika Mihlová napsal:

  Školička Srdíčko je jedno z nejlepších předškolních zařízení, které znám. Péče a pozornost věnovaná dětem je na nich vidět. Ačkoli už do Srdíčka nechodíme, rádi se vracíme o prázdninách a už dnes Adámek hlásí, že se na prázdniny do Srdíčka moc těší :-). Všechny paní učitelky byly a jsou nesmírně trpělivé a vstřícné, školička vede děti k samostatnosti a kreativitě. Také se chci připojit k poděkování všem paním učitelkám, ať těm minulým či současným, zvláště pak Martině, která na nás nezapomíná :-). Za nás můžu Srdíčko jen doporučit!!!

 • Pavla, Kiki, Pavel Moravcovi napsal:

  Milá ŠKOLIČKO SRDÍČKO, je to už pár let….dnes chodí Kristýnka do třetí třídy a rozhodně musíme poděkovat za čas strávený ve školičce. Měli jsme velké štěstí na období paní Alice a její úžasnou flétničku, zpěv a klávesy. Na Zuzku, která měla velikou trpělivost a pomohla v začátcích osamostatňování. Děkuji Martině, že i po nástupu do školy si na nás vždy vzpomněla s lyžákem a různými akcemi, či možností hlídání přes prázdniny. Bylo to moc hezké období, rádi s Kristýnkou vzpomínáme. Byl to základ pro úspěšný vstup do života a z vědomostí nabytých u Vás čerpala celou první třídu!

  • I bought 3 of these today and 3 burritos. All i have right now is an oven, some foil, a plate and my personal utensil set, so i can’t get too fancy & target didn’t have a huge selection! Thank goodness i’ll have my kitchen stuff at the end of the month!

   • Doc napsal:

    Does anyone still use Brillo or SOS pads in this modern day and age? Well I do, and before I get one wet I cut it in half! That way, if I do3&#n9;t need it all, I don't lose the remaining pad to rust!!!!

  • MoHa قال:مسألة تعليق الاندرويد ليس بالضرورة ان تكون مع كل الناس.. اي نظام قابل للتعليق ..الفرق هو في كيف تستخدم جهازك..ومن الاسباب التي تجعل التعليق ممكن عند تنزيل الالعاب هي الالعاب نفسها او البرامج..فبعضها مصاب بڤايروس او برمجيات خبيثة

 • Marika napsal:

  Školičku Srdíčko můžu jen doporučit a to nejen díky individuálnímu přístupu k mé dceři, která má citlivější povahu. Srdíčko nebyla naše první školka, proto si vážím toho, že se díky všem stala příjemným místem. Zároveň moc děkuji za pozitivní jednání po celou dobu naší docházky.
  Marika & Rozálie

 • Kateřina Indrová napsal:

  Školička Srdíčko je velmi příjemné místo, kam moje dcera dochází již od března 2012 (nyní téměř 5 let). Velice obdivuji několik věcí, které se zde naučila.
  Dcerka umí vyjádřit svůj názor a ví přesně, co chce, či nechce a z jakého důvodu, je velice samostatná v oblékání a stravování. Umí se bavit/hrát si nejen s dětmi většími, ale i menšími, přesně tak, jak to vidí ve školce. Velice se zajímá o přírodu, v čemž ji školička podporuje.
  Dcerka je zde velmi spokojená a často se mi stává, že se schovává a nechce jít domů.
  Školičku mohu vřele doporučit jako skvělé místo a děkuji za velmi pozitivní přístup k dětem.

  K. Indrová

 • Eva Horáková napsal:

  Děkujeme Srdíčku za laskavý, milý a profesionální přístup. Paní učitelky se dětem maximálně věnují, jsou velmi kreativní a velmi hezky připravují děti na samostané fungování. Velmi oceňuji přítomnosti zvířátek ve školce, kroužků a výletů které školka organizuje. Školičku Srdíčko vnímáme jako příjemné místo, kam se rádi vracíme.

 • Mirka Petrlíková napsal:

  školka srdičko, je opravdu srdíčková, všici jsou tam přátelské, nápomocné, hodně se dětičky naučí, pořádají krásne výlety, hodně se dětem paní učitelky věnuji, mají s dětma jak bych řekla přátelský vztah. Ikdyž Nelinka už do školky nechodí, stále o ní povída a ráda se tam vraci na děti podívat a nejen děti, ale i na paní učitelky. Mohu jen doporučit, mám ze školkou jen dobré zkušenosti. negativa pro mne osobně žádná.

 • Martin Chládek napsal:

  Já bych pouze řekl, že jako rodič Martínka jsem velmi spokojen se školkou. Mohu jen doporučit!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *